Stanley Unisex Kahve Demleyici Stan Classic Pour Over H.Green Eu
Stanley Unisex Kahve Demleyici Stan Classic Pour Over H.Green Eu
Stanley Unisex Kahve Demleyici Stan Classic Pour Over H.Green Eu
Stanley Unisex Kahve Demleyici Stan Classic Pour Over H.Green Eu

Stanley Unisex Kahve Demleyici Stan Classic Pour Over H.Green Eu (10-09383-002)

0,00
Marka : Stanley
Fiyat : ₺1.089,00(KDV Dahil)
:

Stanley Unisex Kahve Demleyici Stan Classic Pour Over H.Green Eu

Stanley Klasik Brew Pour Over Paslanmaz Çelik Kahve Demleyici

Kahve konusunu ciddiye alanlar için üretilmiş; Stanley Perfect-Brew Pour Over! Kolayca temizlenen ve yeniden kullanılabilen filtresi ile atık oluşturmaz. Çekilmiş kahvenizi içine doldurun, sıcak suyu koyun, 2-3 dakika bekleyin, kahvenizi demlemeniz için yapmanız gereken her şey bu kadar!  Daha sonra  6 fincana veya 600 ml'ye kadar kahvenizi demleyebilir ve servis edebilirsiniz.

Stanley Brew Over kahve demleyici, bir çok Stanley termos ve bardağına uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Şehir içi ve açık hava maceralarınız için mükemmel bir arkadaştır. Her şey tamam olduğuna göre kahvenizi demleyip yola çıkabilirsiniz.

Stanley Termos Teknik Özellikleri

  • Hacim: 0,59 lt
  • Ağırlık: 290 gr
  • Boyutlar: 12,8 x 10,9 x 12 cm

Stanley Termos Ürün Özellikleri

  • 18/8 Paslanmaz Çelik, BPA'sız
  • Paslanmaz çelik, kolay temizlenebilen filtre.
  • Tek kullanımlık filtrelere gerek yoktur.
  • Bulaşık Makinesinde yıkanabilir

MÜKEMMEL FİLTRE KASESİ:

Stanley Perfect Brew Pour-Over tekrar kullanılabilir kahve filtresi 18/8 paslanmaz çelikten oluşur, ne sıklıkta kullanılırsa kullanılsın, paslanmaz. Paslanmaz çelik filtre çoğu Stanley kahve kupası ve şişelerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Şehir ve doğa maceraları için mükemmel bir arkadaştır.

DAYANIKLI VE GÜVENLİ:

Stanley kahve filtresi "Built to last": Yüksek kaliteli, paslanmaz 18/8 paslanmaz çelikten üretilmiştir, sağlam ve %100 gıda maddelerine uygundur. Malzemeler BPA içermez.

HERKES İÇİN YETERLİ KAHVE:

Perfect Brew Pour-Over ile 6 fincan veya 600 ml kahve pişirebilirsiniz. Kahve filtresinin içinde ölçü bilgileri bulunur ve dişli tutucu sayesinde filtre doğru yerde kalır.

TEMİZLİĞİ KOLAY:

Eşsiz, kolay temizlenebilir filtre sayesinde artık tek kullanımlık filtre gerekmez. Kahvenin tadını çıkarırken gezegen için bir şey yaptığınızı bilmek iyi bir duygu. Her parça bulaşık makinesinin üst bulaşık sepetinde temizlik için uygundur.

ÖMÜR BOYU GARANTİ:

Stanley termos zamana karşı koymak üzere tasarlandı. Bu Stanley'nin size verdiği bir sözdür. "Ömür Boyu Kullanım”, sloganı Stanley'nin 1913'ten beri bir ömür boyu sürecek dayanıklı yiyecek ve içecek saklama aletleri üretme vaadidir. Bugün hala bu sözü tutuyorlar. Stanley ürünleri, üretimden kaynaklanan hatalar, ısı muhafaza problemleri veya akıtma/sızdırma gibi sorunlara karşı ömür boyu garantilidir. Düşme ve çarpma sonucu meydana gelebilecek üründeki her türlü hasar ve hasar nedeni ile oluşabilecek termal kayıplar, sıvı sızdırması ve yine düşme ve çarpma neticesinde ürünün parçalarındaki kırıklar vb ile kullanım, bakım ve temizlik koşullarına uyulmaması gibi durumlar sonrasında iç ve dış yüzeyde oluşabilecek hasarlar, bozulmalar ve paslanma/korozyonlar garanti kapsamına girmemektedir.

STANLEY TERMOS HAKKINDA:

Stanley markası 100 yılı aşkın zengin bir tarihe sahiptir. Mucit William Stanley Jr'den doğan ve sıcak içeceklerin tüketimini sonsuza dek değiştiren bu marka, 1913'de vakumlu yalıtımı ve çelik gücü, taşınabilir bir şişede birleştirerek bugün bildiğimiz ve sevdiğimiz tüm çelik vakumlu şişeleri icat etti. O günden bugüne konsept, ikonlaştı ve iş yerlerinin, araba yolculuklarının, açık hava maceralarının vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Sayısız maceraya ve anıya yol arkadaşı oldu. Her geçen yıl, açık hava maceralarına eskimeyen, modern çözümler sunmaya devam ediyor.